Мына өзгерістерді жүзеге асруға қажетті реакция теңдеулерңн жазыңдар

CaCO3--CaO--CaC2--C2H2--C6H6--C6H5Cl

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврылюк Женя.

Ответ:

CaCO3=CaO+CO2

CaO+3C=CaC2+CO

CaC2+2H2O=Ca (OH) 2+C2H2

3C2H2=C6H6

C6H6+Cl2=C6H5Cl+HCl