Мына өзгерістерді жүзеге асырыңдар.Реакциялардың Жүру Жағдайын көрсетіңдер CaCo3-CaO-CaC2-C2H2-C6H6


Ответы на вопрос

Отвечает Ахтямов Нияз.
CaCO3 = CaO + CO2
CaO + 3C = CaC2 + CO
CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2
3C2H2 = C6H6