Обчисліть та вкажіть масову частку Оксигену в силіцій (4) оксиді


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Андрій.

Ответ:

М(SiO²)=28+2×16=60

w(O)=2×16/60=0,5 або 50%

Відповідь: масова частка Оксигену в силіцій (IV) оксиді дорівнює 50%