Скласти рівняння всіх можливих реакцій між речовинами, які записані в правому та лівому стовпчиках

Fe HCL CaO Fe2(SO4)3 SO3 Cu(NO3)2 NaOH KOH CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Ененко Максим.

Ответ:

Fe + 2HCl → FeCl2 + H2

Fe2(SO4)3 + 3CaO = Fe2O3 + 3Ca(SO4)

SO3+Cu(NO3)2=2CuO3+S(NO3)

NaOH + KOH = KNa + OH

CO2 + H2O = C6H12O6 + O2

Объяснение: