Яка маса води утвориться під час взаємодії 112г калій гідроксиду з нітратною  кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Алина.

Ответ:KOH+HNO3=KNO3+H2O

n(KOH)=112/56=2

n(H2O)=2

m(H2O)=m×n=18×2=36г

відповідь: маса води =36г

Объяснение: