Яку масу глюкози добули з картоплі масою 1008 кг з вмістом крохмалю 25%, за умови, що практичний

вихід становить 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Фёдор.

Ответ:

m C6H10O5=1500*20/100=300

M(C6H10O5)=162г/моль

M(C6H12O6)=180г/моль

C6H10O5 +H2O= C6H12O6

х- маса глюкози

162---180

300---X

X=300*180/162=333кг-теоретичнй вихід

m=333*85/100=283 практичний вихід глюкози

С2Н2+Н2О=СН3-СОН

МСН3СОН) =44г/моль

nCH3COH=4,4/44=0,1моль

співвідношення молів речовин по реакції 1:1

С2Н2 витратиться 0,1 моль

V(С2Н2)=22,4*0,1=2,24л

Объяснение: