Густина парів спирту за воднем 44. Визначне формулу спирту та суму індексів Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Убиенных Влад.

р(Н2)= m(спирту)/2 => m(спирту)=44×2=88 г

Найлегший спирт - метанол (СН3ОН) важить 32 г, віднімємо від 88 32 та отримаємо масу груп(СН2) у спирті (88-32=56)

група СН2 важить 14, тому розділемо отримане значення на 14 та отримаємо кількість груп СН2 у спирті (56÷14=4) =>

Це пентанол, ф-ла спирту С5Н11ОН

Сума індексів: 5+11+1+1=18