Який об'єм кисню (н. у.) витратиться на спалювання етену об'ємом 10 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Балакирева Вероника.

Ответ:

4 л хл 

С2Н4 + 3О2 = 2СО2 + 2Н2О 

 22,4 67,2 22,4 завжди береться що б знайти об'єм 

х = (67,2 * 4): 22,4 = 12 літрів