Складіть рівняння реакцій за схемою S SO2 SO3 CuSO4. Запишіть суму коефіцієнтів у всіх складених

рівняннях

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Реакции:

1) S+ O2= SO2 (3)

2) 2SO2+ O2= 2SO3 (5)

3) SO3+ CuO= CuSO4 (3)

(...)- Сумма коэфициентов