Етин об'ємом 3,36 л повністю перетворили у насичений вуглеводень. Обчисліть, який об'єм водню (н.у)

витратився при цьому.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.

Ответ:

6,72 л

Объяснение:

HC ≡ CH + 2H2 ---> H3C - CH3

n(C2H2) = 3,36/22,4 = 0,15 моль

n(H2) = 0,3 моль

V(H2) = 0,3*22,4 = 6,72 л