Перетворіть схеми рнакції на хімічні рівняння, визначте тип реакції: 1. K2O +HNO3 -> ... + H2O

2. P2O5+ ... -> H3PO4 3. CO2 + ... -> Na2CO3+ ...

Ответы на вопрос

Отвечает Диняева Ксения.

Ответ:

1)K2O + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O (реакция нейтрализации)

2)P2H5 + 3H2O = 2H3PO4

3)CO3 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

Объяснение: