Який об’єм карбон (IV)оксиду утвориться під час спиртового бродіння 540г глюкози?


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Иван.

Дано.

m (C6H12O6)= 540г.

Найти.

V (CO2)- ?

Решение.

C6H12O6= 2C2H5OH+ 2CO2

n= m/ M

n (C6H12O6)= 540г. / 180г/моль= 3моль

n (C6H12O6)= 2n (CO2)= 2× 3моль= 6моль

V= n× Vm

V (CO2)= 6моль× 22,4л/моль= 134,4л.

Ответ. 134,4л.