Встановити відповідність між оксидами та продуктами їх взаємодії з водою: SO3+H2O Na2O+H2O CO2+H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Хурс Маша.

Ответ:

1) SO3+H2O= H2SO4

2) Na2O + H2O= NaOH

3) CO2+H2O= H2CO3

Объяснение: