до 160 грам розчину з масовою часткою цукру 3% додали 40 г цукру обчисліть масову частку цукру в

отриманому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюфякина Анастасия.

Ответ:

40%

Объяснение:

3*160/100=40 г цукру

160-40= 120 г вода

40+40=80 г цукру

120+80=200 г розчин

(80/200)*100=40 %