Обчисліть масову частку цукру у розчині масою 150 грам, у якому розчинено речовину масою 30 грам.

Допоможіть по можливості

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

0,2 або 20%

Объяснение:

W = m(цукру)/m(розчину) = 30/150 = 0,2