Допишіть рівняння можливих реакцій Cu+HCL=Fe2O3+H2SO4=MgCl2+NaOH=​


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Настя.

Уравнения реакций:

Fe2O3+ 3H2SO4= Fe2(SO4)3+ 3H2O

MgCl2+ 2NaOH= Mg(OH)2+ 2NaCl