1.Напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: P→P 2 O 5 →H 3 PO 4 →Ca 3 (PO 4 ) 2

→Ca(OH) 2 2.Яка маса магній сульфату утвориться при взаємодії магнію масою 60 г з сульфатною кислотою?

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Настя.

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+3CaO=Ca3(PO4)2+3H2O

Mg+H2SO4=MgSO4+H2

60гр×120гр(MgSO4)/24гр=300гр