складіть формули: алюміній оксиду, калій оксиду. В якій із сполук масова частка Оксигену найменша?

Відповідь підтвордте обчисленням

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Гульшат.

AI²O³, K²O

Визначимо, в якій із сполук масова частка Оксигену найменша:

Mr(AI²O³)=2×27+3×16=102

w(O)=3×16/102=48/102=0,5 або 50%.

Mr(K²O)=2×39+16=94

w(O)=16/94=0,2 або 20%.

Відповідь: найменша масова частка Оксигену у сполуці К²О.