СРОЧНО!!!Розв’язати задачу. Визначимо масу молекулярного азоту кількістю речовини 3 моль.

(Формули: Ⅿ=m/ν ; m = ν ꞏ М; М (N2) = 28 г/ моль).

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Артур.

Ответ:

Объяснение:

m(N2) = n*M = 3*28 = 84 г