Напишіть рівняння рекції, за допомогою яких можна здійснити таке перетворення:

а)CuSO4->Cu->CuCl2 б)Cu(OH)2->CuO-CuCl

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

CuSO4 + Mg = MgSO4 + Cu

Cu+Cl2 = CuCl2

CuCl2 + 2NaOH = 2NaCl + Cu(OH)2

Cu(OH)2 = CuO + H2O

CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O