напишіть рівняння хімічних реакцій ,з допомогою яких можна здійснити перетворення ,що відповідають

схемі:Ba-BaO-Ba(OH)-BaCI2-BaCO3-CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Цилинский Александр.

2Ba + O2 =2BaO

BaO + H2O = Ba(OH)2

Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O

BaCl2 + Na2CO3 = 2NaCl + BaCO3

BaCO3 ----> BaO +CO2