3. Напишіть рівняння можливих реакцій. Розставте коефіцієнти. a) K2O + HNO3 = б) AI + HCI = в)

Ba(OH)2 + CO2 = г) CaO + SO3 = д) FeCl2 +NaOH= е) Mg(OH)2 + HNO3 =

Ответы на вопрос

Отвечает Бусаров Денис.

Ответ:

a)K2O+2HNO3=2KNO3+H2O

b)Ba(OH)2+CO2=BaO+H2O+CO2

г)CaO+SO3=CaSO4

д)FeCl2+2NaOH=Fe(OH)2+2NaCl

e)Mg(OH)2+2HNO3=Mg(NO3)2+2H2O

Объяснение: