Складіть рівняння реакцій а)CaO+H2O,б)SO3+H2O,в)P2O5+H2O.


Ответы на вопрос

Отвечает Малова Катя.

Ответ:

CaO + H2O = Ca(OH)2

SO3 + H2O = H2SO4

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Объяснение: