Вказати назву оксиду і записати формулу який утворений хімічний елемент CI і розрахувати його

молекулярну масу

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Диана.

Ответ:

Объяснение:

Вищий оксид хлору CI₂O₇ (оксид хлору 7).

Mr(CI₂O₇)=(2×35,5)+(7×16)=71+112=183