Помогите пожалуйста! Хотя бы любых 2 задания 10. Закінчить рівняння реакції: 1. Al2O3 + HNO3 = 2.

ВаО +Н2О = 3. NaOH + H2SO4 = 4. CaCl2 + Na2CO3 = 11. Напишіть рівняння реакцій, які відповідають перерворенню : Fe → Fe2O3 → FeCl3 → Fe (OH)3 → Fe2O3 12. Яка маса калій сульфату утворюється при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з калій гідроксидом? а) 78 б) 87 в 46,5

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Объяснение:

Хотя бы любых 2 задания

10. Закінчить рівняння реакції:

1. Al2O3 + 6HNO3 =   2Al(NO3)3   + 3 H2O

2. ВаО +Н2О =   Ba(OH)2

3. 2NaOH + H2SO4 =  Na2SO4 + 2 H2O

4. CaCl2 + Na2CO3 =  CaCO3↓  +  2NaCl

11. Напишіть рівняння реакцій, які відповідають перерворенню :

Fe → Fe2O3 → FeCl3 → Fe (OH)3 → Fe2O3

4Fe + 3O2 =  2Fe2O3

Fe2O3   +  6HCl    =  2FeCl3    +  3H2O

FeCl3    + 3KOH  =  Fe(OH)3  +  3 KCl

                t

2Fe(OH)3   ----------> Fe2O3   +  3 H2O

12. Яка маса калій сульфату утворюється при взаємодії 49 г сульфатної

кислоти з калій гідроксидом?

а) 78 б) 87 в 46,5