У розчин масою 100 г з масовою часткою солі 3% додали ще 200 г води.Масова частка солі в новому

розчині: А 1,5% Б 1% В 2% Г 2,5% Можна будь-ласка пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Розенберг Настя.

Ответ:

Дано:

м(розч)=100г

w(солі)=3%

m(H2O)=200г

w(солі)-?

Объяснение:

м(солі)=100*0,03=3г

м(розч)=3:300*100%=1%

Відповідь:1% (б)