Складіть рівняння реакцій, що відповідають перетворенню: S → SO2 → Na2SO3 → BaSO3 → SO2 → SO3 →

K2SO4 →KCl

Ответы на вопрос

Отвечает Онищук Мар'яна.

Ответ:

S + O2 = SO2

SO2 + Na2O = Na2SO3

Na2SO3 + BaCl2 = BaSO3↓ + 2NaCl

BaSO3 + 2HCl = BaCl2 + H2O + SO2↑

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + K2O = K2SO4

K2SO4 + BaCl2 = 2KCl + BaSO4↓