Який об'єм повітря витрачається для спалювання 15 моль метану ? Допоможіть!!! Допоможіть!!!!

Допоможіть!!! Дуже багато балів!!! Дуже терміново потрібнооооо!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Халиуллин Даниль.

Ответ:

3,2м3 повітря

Объяснение:

CH4+ 2O2 = CO2 + 2H2O

Оскільки за хімічним рівнянням n(CH4):n(O2)=1:2, то кількість n(O2)=15моль×2=30 моль;

V(O2)= n(O2)×Vm

V(O2)= 30 моль×22,4 л/моль= 672 л; але ж нас питають об'єм повітря, тож складемо пропорцію:

100% - x л

21% - 672 л

x= (100×672)/21=3200л=3,2м3 ( метра кубічних)

Відповідь:3200л або 3,2м3 повітря