Ca>CaO>Ca(OH)2>CaCl2>Ca(OH)2>CaO,Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна

здійснити перетворення речовин.

Ответы на вопрос

Отвечает Токарева Александра.

2Ca+O2=2CaO

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O

CaCl2+2H2O=Ca(OH)2+2HCl

Ca(OH)2=CaO+H2O