Складіть рівняння реакцій, що відповідають ланцюгу перетворень: кальцій карбід - етин - етен -

етанол - карбон4 оксид - магній карбонат- магній гідрекарбонат

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

CaC2 + 2H2O = Ca(OH)2 + C2H2

C2H2 + H2 (t,Pt)= C2H4

C2H4 + H2O (t,H2SO4(k))= C2H5OH

2C2H5OH + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

MgO + CO2 = MgCO3

MgCO3 + H2O + CO2 = Mg(HCO3)2