Установіть відповідність між вихідними речовинами та сумою коефіцієнта в рівнянні реакції A) Fe+S

Б) P+O2 B)Ca+O2 1.3 2.5 3.11

Ответы на вопрос

Отвечает Искендерова Амалия.

A) Fe+S → FeS   1 + 1 + 1 = 3

Б) 4P + 5O₂ → 2P₂O₅   4 + 5 + 2 = 11

B) 2Ca + O₂ → 2CaO  2 + 1 + 2 = 5