Які з перелічених речовин можуть взаємодіяти між собою: сульфатна кислота, цинк, барій гідроксид,

кальцій оксид, купрум(ІІ) хлорид? Напишіть рівняння відповідних реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шубин Алексей.

Ответ:

H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+H2O

H2SO4+Zn=ZnSO4+H2

H2SO4+CaO=CaSO4+H2O

H2SO4+CuCl=CuSO4+HCl