Обчисліть об’єм газу (н.у.), що утворюється розкладанням кальцій карбонату масою 250г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Давид.

250гр------------х=56л

CaCO3=CaO+CO2

100гр-------------22,4л

Х=(250×22,4)÷100=56