В результаті спиртового бродіння глюкози отримали 3 моль етанолу. Яку масу глюкози використали?​


Ответы на вопрос

Отвечает Аветисова Ариана.

Відповідь:

C6H12O6=2C2H5OH+2CO2

M(C6H12O6)=180г/моль

nC6H12O6:nC2H5OH=1:2

n=3/2=1,5моль

m(C6H12O6)=180*1,5=270г

Пояснення: