40 баллов за ответ!!! У результаті розкладання води електричним струмом одержали 128 г кисню і 16

г водню.Яка маса води розклалась?

Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

Ответ: 144 г

Объяснение:

Згідно закону збереження маси речовин маса води буде дорівнює сумі продуктів реакції, тобто сумі мас кисню і водню

m(H2O) = m(O2) + m(H2) = 128 г + 16 г = 144 г

Відповідь: 144 г