У результаті розкладання води електричним струмом одержали 128 г кисню та 22 г водню. Маса води, що

розклалася, становить

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Андрей.

Ответ:

171г

Дано:

2H2O=2H2+O2

m(O2)=128г

m(H2)=22г

знайти

m(H2O)-?

рішення:

n(H2)=22г/2г/моль=11моль

n(O2)=128/32=4моль

зробимо алгоритм:

x/2=11/2+(4/1)2

x/2=11/2+8/2

x=19/2

x=9.5моль

n(H2O)=9.5моль

m(H2O)=n×M=9.5моль × 18г/моль=171г

В:171г

але, якщо це буду неправильно, можемо скористатися законом про сбереження маси, робимо обчислення маси всієї правої сторони дізнаємося що це 36 г,

обчисляємо ліву сторону, вона теж 36 г.

Вілповідь 36 г

у першому я зробив за формулами по тій інформації яка була дана, і за алгоритмом, у другому варіанті я застосував закон про сбереження маси тому відпоавдь у цьому випадку або 171г або 36 грамів