Закінчіть рівняння реакції, вкажіть суму коефіцієнтів продуктів реакціїAl(OH)3+ H2SO4= * 4 5 6 7


Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

суму коефіцієнтів продуктів реакції: 7

Объяснение:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 = 1Al2(SO4)3 + 6H2O

Отвечает Иваненко Александра.

Ответ:

2Al(OH)3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O

Объяснение: