Знайдіть масу 0.5 моль хлоридної кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Береговцов Денис.

Ответ:

18,25 г

Объяснение:

Дано:

n(HCl)=0.5 моль

Знайти:

m(HCl)

Розвязок:

n=M*m

M(HCl)= 1+35.35=36.5 г/моль

n= 36.5 (г/моль) *0.5(моль)=18. 25г