ХЕЛП!!! ДАЮ 35 БАЛІВ!!!! Скласти рівняння можливих реакцій, назвати тип хімічної реакції: H2 +

Br2 = Al + Cl2 = CuCl2 + HNO3 = MgCO3 + HCl = Al + HCl = BaO + H2O = Cu + H2O = CO2 + KOH = Al2(SO4)3 + NaOH = FeS + HCl =

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Ліза.

Ответ:

H2+Br2=2HBr

2Al+3Cl2=2AlCl3

CuCl2+2HNO3 =2HCl+Cu(NO3)2

MgCO3+2HCl=H2O +CO2+MgCl2

2Al+6HCl=2AlCl3 +3H2

BaO+H2O =Ba(OH)2

Cu+H20 =CuO+H2

CO2+2KOH=H2O +K2CO3

Al2(SO4)3+6NaOH=2Al(OH)3+3Na2SO4