Напишіть перетворення за поданою схемою: глюкоза -->карбон(IV) оксид --> кальцій

карбонат-->кальцій оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Голикова Анастасия.

5C6H12O6 + 24KMnO4 + 36H2SO4 = 12K2SO4 + 24MnSO4 + 30CO2 + 66H2O

CaO + CO2 = CaCO3

CaCO3 + C = CaO + 2CO