(Нужны только ответы) (Даю 35 балов) (Всего 2 вопроса) Встановіть відповідність между типами и

схемами хімічних реакцій *розкладу, сполучення обміну заміщенняCa + Cl 2 → CaCl 2NH 3 → N 2 + H 2CaCO 3 + HCl→ CaCl 2 +H 2CO3Na + H 2 O → NaOH + H 2Ca + Cl 2 → CaCl 2NH 3 → N 2 + H 2CaCO 3 + HCl→ CaCl 2 +H 2CO3Na + H 2 O → NaOH + H 2Рівнянням реакції розкладу є: *2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O22Ca +O2 =2 CaOZn + HCl = ZnCl2 + H2KOH + HBr = KBr + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Андреич Андрей.

1.

Ca + Cl 2 → CaCl 2 сполучення

2NH 3 → N 2 + 3H 2 розкладу

CaCO 3 + 2HCl→ CaCl 2 +H 2CO3 обміну

2Na + 2H 2 O → 2NaOH + H 2 заміщення

Ca + Cl 2 → CaCl 2 сполучення

2NH 3 → N 2 + 3H 2 розкладу

CaCO 3 + 2HCl→ CaCl 2 +H 2CO3 обміну

2Na + 2H 2 O → 2NaOH + H 2 заміщення

2.

Рівнянням реакції розкладу є: *

2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2

Отвечает Шешко Ксюша.

1)Разложение:

NH3=N2+H2

Соединение:

Са+Cl2=CaCl2

Замещение:

Na+H2O=NaOH+H2

Обмен:

CaCO3+HCl=CaCl2+H2CO3

2)Разложение:

2KMnO4=K2MnO4+MnO2+O2