Перетворіть напівсхемиреакцій на хімічні рівняння Al2O3 + H2SO4 = Be(OH)2 + KOH(розчин) = Сума

коефіцієнтів у кожному з рівнянь дорівнюватиме відповідноА)10, 5Б)30, 4В)8, 5Г)8, 4

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Al2O3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O

1+3+1+3=8

Be(OH)2+2KOH=K2[Be(OH)4]

1+2+1=4

Ответ:Г