Знайти число молекул сірчистого газу (SO2) об'ємом 11,2л​


Ответы на вопрос

Отвечает Бугрова Варвара.

Ответ:

3,01*10²³

Объяснение:

n(SO2)=V/Vm=11,2/22,4=0,5 моль

N(SO2)=n*Na=0,5*6,02*10²³=3,01*10²³