На купрум2 оксид масою 32 г подіяли сульфатною кислотою. Обчисліть масу сульфатної кислоти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Ответ:

Объяснение:

CuO +H2SO4= CuSO4+H2O

n(CuO) = m/M(CuO) = 32/ (64+16)= 32/80= 0,4 моль

n (CuO)=n(H2SO4)

m(H2SO4)=n*M(H2SO4) = 0,4 * (2+32+16*4)= 39,2(г)