Визначте хімічний елемент, який має валентність \/, якщо відомо, що відносна малекулярна маса його

оксиду складає 108

Ответы на вопрос

Отвечает Таржанова Дарига.

Ответ:

N

Объяснение:

R2O5 = 108

n*2 + 16*5 = 108

n*2= 108-80

2n = 28

n = 14

14 это молярна мама N(нитрогена)