Виведіть формулу алкану,густина якого за нормальних умов становить 2,41 г/л


Ответы на вопрос

Отвечает Смагул Куаныш.

Ответ:

C4H10

Объяснение:

M(CnH2n+2) = p(CnH2n+2) * Vm = 2.41 * 22.4 = 54 (г/моль) ;

14n + 2 = 54;

n = 4; C4H10 (бутан) - искомая формула