Скільки грамів залізного купоросу в води потрібно для приготування 400 г розчину з масовою часткою

ферум 2 сульфату 7%? Яка масова частка натрій карбонату в розчині добутого в результаті розчинення 5 г солі в 45 г води? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Виктор.

Ответ:

w=m(в-вa)/m(p-pa)

m(в-вa)=w*m(p-pa)

m(в-вa)=0.07*400=28 г железного купороса

m(воды)=m(р-рa)-m(в-вa)=400-28=372 г воды