Напишіть рівняння реакцій відповідно до схеми перетворень H2S-SO2-SO3-H2SO4-SO2


Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Диана.

Ответ:

Объяснение:

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

2H2SO4 + Cu = CuSO4 + SO2 + 2H2O