7. Складіть рівняння реакцій взаємодії оксидів із водою. а) SO, + H,0 =6) CaO + H2O=T) NaO +

H2O=в) N,0; + H,0 =​

Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Альбина.

Ответ:

Объяснение:

SO2 + H2O = H2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

CaO + H2O = Ca(OH)2

Na2O + H2O = 2NaOH

N2O5 + H2O = 2HNO3

N2O3 + H2O = 2HNO2