Обчисліть кількість речовиниводню (моль) об'ємом 672 мл(н.у.): *​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Настя.

672мл=0,672л

n(H2)=V(H2)/Vm=0,672/22,4=0,03 моль